HİZMETLER

Gezici İSG Aracı (Mobil Sağlık Aracı)

Tekirdağ OSGB olarak, istihdam ettiğiniz personelinize yaptırmak zorunda olduğunuz tüm periyodik sağlık tetkik hizmetlerini, firmalarınızın çalışma mekânlarında vermekteyiz. Mobil sağlık birimlerimizde görevli uzman işyeri hekimlerimiz ve sağlık memurlarımız, çalışanlarınızın ilgili mevzuat çerçevesindeki tüm tıbbi hizmetlerini, işyerinize ulaşan tam donanımlı mobil araçlarımız içerisinde yapmakta ve resmi raporlarını düzenlemektedirler.

29.04.2016 da Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlanmış olan 2016/7 sayılı genelge ile bu gereklilik il sağlık müdürlüğünce izin verilen gezici İSG araçları ile yapılabilmektedir. Tüm çalışanların hastaneye gönderilemeyeceği durumlarda Mobil Sağlık Aracı ile işyerlerine gelen sağlık ekibiyle sağlık taramalarının yapılması sağlanır. Gezici İSG Hizmetleri işverenler için zamandan ve maddiyattan kazanç sağlamaktadır.

Kurum içi çalışanların sağlık taramalarının işe başlama tarihinden itibaren kayıt altında tutulması ve periyodik olarak tekrarlanması kuruluş için bir zorunluluktur.

Sağlık taramalarının ve uygulamalarının zamanında yapılması, oluşacak problemleri önceden görmenizi ve gerekli önlemlerin alınması için zemin oluşturacaktır. Bunun yanı sıra aracımız size uygun olan gün ve saatte gelip sağlık taramalarınızı hızlı bir şekilde yapılmasına olanak sağlamaktadır.

Sunmakta olduğumuz tetkiklerin bir kısmı altta yer almakta olup, detaylı liste için tıklayınız.

Tetkik ve Tahliller

Akciğer Grafisi P.A.

Göz Hastalıkları Uzman Muayenesi+Gece Görüş Muayenesi

EKG

Kan Sayımı (Hemogram)

İşitme Testi (Odyometri)

Hepatit B

Solunum Fonksiyon Testi

Tam İdrar Tahlili (TIT)

AST-ALT

Portör

Tetanoz Aşısı

Grip Aşısı

Kan GrubuSAĞLIK TETKİKLERİ TEKLİFİ PDF İÇİN TIKLAYINIZ